VIDEO: Z malé Hondy po nehodě uprchlo celkem devět lidí. Jeden muž byl i v kufru

Jedna z bezpečnostních kamer u anglického Leicesteru zachytila opravdu kuriózní situaci. Po vcelku banální nehodě tam totiž z klasického hatchbacku od Hondy vystoupilo celkem devět pasažérů, kteří se ihned dali na útěk. 

Banální nehoda dvou aut měla opravdu zajímavé pokračování.
Banální nehoda dvou aut měla opravdu zajímavé pokračování.
Zdroj: youtube.com

Díky zveřejněným záběrům jedné malé nehody v Anglii nabývá pojem „spolujízda“ úplně nového významu.

Jde klasickou bouračku. Řidič Hondy Civic, která normálně pojme maximálně pět lidí, nestačí v nízké rychlosti dobrzdit a naráží do zastavujícího Audi před ním. Skoro ihned po nehodě ale začnou ze stříbrné Hondy prchat všichni pasažéři. Přesněji celkem osm.

O docela prostorném interiéru staršího Civicu nemáme pochyb, na osm lidí už byl ale zřejmě dost přecpaný, a proto byl jeden – tedy devátý – pasažér zavřen i v kufru. Na něj řidič zprvu asi zapomněl, jelikož se po útěku vrátil k autu, aby chudákovi otevřel dveře zavazadlového prostoru a pomohl mu rovněž utéct.

Leicesterská policie nehodu zatím vyšetřuje a hledá řidiče i ostatní cestující. Bleskový úprk z místa činu však naznačuje, že tato banda má k životu na hraně asi celkem blízko a s policií určitě nemají v plánu mluvit.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×