Kradené Porsche se našlo po 27 letech. Majitel z toho ale mít radost nebude

Najít staré Porsche v lese se může zdát jako životní výhra. Ne ovšem v tomto případě. Jak se totiž ukázalo, nedávno nalezený německý sporťák v lesích poblíž amerického jezera Crater Lake byl nahlášen jako kradený před necelými 27 lety. A ke všemu ležel ve svahu na střeše.

Kradené Porsche 924 v lesích u Oregonu.
Zdroj: komonews.com

Nabourané a na střeše ležící Porsche 924 z roku 1979 našel úplnou náhodou jeden kolemjdoucí. Když tento pro něj očividný šrot ohlásil policii, zjistilo se, že vůz byl v lednu 1991 majitelem nahlášen jako odcizený. Tehdy byl ukraden z parkoviště v Oregonu.

Auto tak bylo nalezeno nějakých 65 kilometrů od původního místa krádeže. Ke šťastnému shledání majitele a vozu však asi nedojde, neboť vůz je opravdu silně poničen.

Kdo ví, zda Porsche leží na místě celou tu dobu, nicméně zloděj se s vozem dostal určitě do pěkných nesnází, když skončilo střechou zabořenou do země. Nyní už je částečně obrostlé mechem.

Police informovala, že v autě ani v okolí nenašla žádné lidské ostatky. Řidič od nehody tedy zřejmě odešel po svých.

Nyní se řeší, jak bude auto z těžko dostupného místa vlastně odstraněno. Porsche prý totiž leží poměrně daleko od hlavní cesty a vyprošťování tedy bude zajímavou operací. Policie samozřejmě nechce těžkou technikou poškodit okolní přírodu.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×