GALERIE: Přívěs za Ferrari, gauč na Porsche? I supersporty mohou být praktické

Často slyšíme, že sportovní nebo přímo supersportovní vozy nejsou praktické. Všechno je ale o přístupu. Najdou se totiž majitelé, kteří nemají problém se svým malým a placatým autem odvézt nejrůznější formy nákladu. A tyto situace pak vypadají opravdu zajímavě.

I sportovní a supersportovní auta umí být praktická… když chcete.
Zdroj: internet/sociální sítě

Jasně, vyrazit pro dřevěné desky do Hornbachu v Chevroletu Corvette nebo stěhovat gauč pomocí Porsche 911 asi není nejlepší nápad, ale co když nemáte na výběr? Přístupu a kreativitě se pak meze nekladou, a proto se někteří majitele vůbec neobtěžují pro tyto úkony používat praktičtější auta.

Nacpat šest pytlů mulčovací kůry na místo spolujezdce v Lamborghini Aventador? Proč ne? Použít křídlo Ferrari F40 k rozvěšení vypraného prádla? Může být. Tažné zařízení a přívěs? Klidně.

A to nemluvíme o nespočtu lidí, kteří na svém supersportu vozí jízdní kola nebo na něj po vzoru Jona Olssona upevní střešní box. Jde o aktivní chuť vyvrátit fakt, že tato vozidla jsou prostě určená jen k občasnému jezdění. S trochou umu se do nich, na ně a za ně vejde plno věcí.

V naší galerii najdete celou várku případů, kdy se ze zdánlivě nepraktického auta stane auto praktické. Protože když se chce, všechno jde.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×