Chcete ve své Tesle spát? Firma nabízí matrace pro Model S, ale za ranec

Když je třeba, přespat se dá v určitých případech skoro v každém autě. Jistá slovinská firma si však nyní řekla, že mezi majiteli elektromobilu Tesla Model S se zřejmě najde mnoho lidí, kteří jezdí občas kempovat a ve svém liftbacku by taky chtěli přespat. Nabízí tedy pro Teslu speciální příslušenství.

Příslušenství ke spaní v Tesle Model S od firmy DreamCase.
Zdroj: youtube.com

A když říkáme speciální, nakonec je speciální maximálně asi cena. V pevném stylovém, černě lakovaném obalu totiž firma DreamCase nenabízí nic víc než sadu padnoucích matrací, kterou rozložíte do prostoru kufru a složených zadních sedaček.

DreamCase tvrdí, že díky jejich nápadu se v Modelu S vyspí pohodlně dva dospělí lidé. Rozložení této srandy má zabrat pouhých 2,5 minuty, přičemž matrací jsou v balení celkem čtyři kusy. Rovné podlahy se zajistí díky samotnému obalu, který umístěním v kufru vyrovná úroveň se sklopenými sedačkami.

Zbytek úžasného marketingového nápadu si dále hraje s luxusními slovíčky a superlativy. Matrace jsou tak vytvořené z několika vrstev takzvané „paměťové“ pěny a jejich potah je zase vytvořen z mikrovláken. Ke všemu pak dostanete dva malé polštářky.

Nacpat všechno zpátky do obalu má nakonec trvat jen 30 vteřin. Celé balení vám však zabere pořádnou část zavazadlového prostoru vaší Tesly.

Jestli mají pasažéři v elektrickém liftbacku spát s otevřenými pátými dveřmi, nebo je bezpečné je zavřít, není uvedeno. Otázkou také možná zůstává, kolik přesně majitelů využívá svoji Teslu tímto způsobem a kolik majitelů jezdí s moderním elektromobilem vůbec kempovat?

Cena spacího příslušenství totiž není zrovna nízká. Za základní verzi dáte v přepočtu asi 22 tisíc korun. Dražší varianta vyjde na přibližně 24 tisíc korun a za to dostanete navíc saténově bavlněné povlečení.

Vypadá to tedy, že většina lidí stejně nakonec skončí ve spacáku, nebo si za tuto cenu koupí pár dní v luxusním hotelu.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×