Kia Rio 2017 – odvážná, elegantní a výkonná novinka

Letos vstoupila na trh nová Kia Rio a okamžitě ohromila kombinací komfortu, výkonného motoru, jedinečných jízdních vlastností i moderních technologií. Nechte se i vy přesvědčit tímto dokonale vyladěným aerodynamickým vozem. Pokud vás neosloví už svým neotřelým designem, podlehnete jí, jakmile se dozvíte více. Můžete například vyzkoušet testovací vůz Kia Rio při návštěvě prodejny Emil Frey v Praze 5 Stodůlkách. 

12.7.2017 Komerční sdělení
Zdroj: KIA

Sofistikovaný i dravý design
Na interiérovém i exteriérovém designu nové Kia Rio spolupracovala špičková designérská centra Kia v Německu, Kalifornii a Japonsku. Výsledkem je vzhled, který se opírá o přímé linie a hladké, lesklé povrchy, jimž dominuje příď evokující svým tvarem tygří čumák. Nejen to dodává vozu robustní, sebevědomý vzhled. Oku lahodí zvláště v jasné červené barvě, na výběr však máte z osmi barevných provedení a tří designů kol z lehounké slitiny.

Když se výkonnost spojí s bezpečností
Nejvýkonnější motor v historii automobilek Kia, tříválcový 1,0T-GDI (120 koní), a současně ty nejmodernější bezpečnostní technologie – taková je Kia Rio 2017. Interiér nabízí sofistikovaný design, příjemně měkké materiály, skvěle vybavenou přístrojovou desku a samozřejmě pohodlná ergonomicky tvarovaná sedadla. Vnitřek Kia Rio dále zaujme novým uživatelským rozhraním HMI, které v sobě skrývá revoluční zábavní systém. K atraktivním vyspělým prvkům výbavy patří také bezklíčový systém spouštění motoru, senzor deště pro stěrače na čelním skle nebo vyhřívaní nejen pro sedadla, ale i volant.

Prostor a komfort
Výrobci u tohoto vozu věnovali obrovskou pozornost i těm nejmenším detailům a zakomponovali do něj řadu nadstandardních prvků, které vám usnadní jízdu. Jedním z nich jsou například výrazné bi-funkční světlomety s LED diodami. Vyspělý systém autonomního nouzového brzdění (AEB) s funkcí rozpoznávání chodců a systémem varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS) činí jízdu v Kia Rio 2017 absolutně bezpečnou. Důraz byl kladen také na prostor, a to jak ten zavazadlový, tak pro cestující. Zavazadlový prostor nyní poskytuje až 300 l, auto však stále těží z výhod malých vozidel, což poznáte zejména při parkování.

A co cena? Jedinečný vůz Kia Rio 2017 je díky programu financování Kia Select dostupný zcela pro každého. Měsíční splátky se drží pod 3000, a to včetně povinného ručení a pojištění.

 

12.7.2017 Komerční sdělení
DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×