V těchto luxusních autech nebudete za snoby a koupíte je levně. Když máte odvahu

Potrpíte si na to, aby vás auto hýčkalo komfortem, ovšem bez nutné okázalosti, kvůli které byste se „dostali do řečí“? Chcete raději něco trochu nenápadného a současně i co nejlevnějšího? Při výběru svého vozu tím pádem musíte vynechat prémiové automobilky a zaměřit se na luxusní vozy, nabízené mainstreamovými značkami. Pojďme se podívat na deset takových.

Peugeot 607.
Zdroj: Peugeot

Velkou spoustu zajímavých a mnohdy velmi neotřelých aut můžete dnes koupit již za pár korun. A co víc, mnohdy se dají mezi nepříliš známými nebo nepříliš žádanými luxusními modely různých značek najít i vozy, které za relativně krátkou dobu drasticky spadly na ceně.

Někdy tento cenový propad lze přičíst pokulhávající kvalitě, vlastnostem nebo spolehlivosti, někdy je však daný vůz obětí třeba jen zpackaného marketingu, kvůli kterému si jej zákazníci nežádali.

Žebříček deseti luxusních levných aut, se kterými nebudete u sousedů za „nádivy v prémiovce“, si můžete prohlédnout ve formě naší galerie. Pokud ale po některém z uvedených vozů zatoužíte, nezapomeňte, že tak velký pokles hodnoty opravdu musí mít nějaký důvod. A že pořizovací cenu mohou brzy zcela zastínit náklady na provoz a servis…

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×