Takhle bude vypadat Lamborghini Urus uvnitř. Podoba interiéru unikla na fotkách

Do odhalení nového „Rambo Lamba“ jménem Urus už odečítáme jen poslední dny. Ovšem těsně před tím, než Lamborghini odkryje svůj nejnovější SUV počin oficiálně, jsou tu ještě špionážní fotografie na sociální síti Instagram, které ukazují interiér.

Interiér Lamborghini Urus.
Zdroj: Instagram/toysforboysbrasil

Jak bylo zdůrazněno již dříve, interiér modelu Urus má přinášet stejný dojem, jako nabízejí supersportovní modely značky. To znamená futuristický vzhled, spoustu karbonu, „letecké“ přepínače a dokonce rovnou trojici displejů. Jeden se nachází před řidičem, další dva potom pod sebou na zkosené středové konzoli. Sedadla ve vyfoceném testovacím prototypu odívají dva odstíny kůže a také kontrastní prošívání světlou nití.

Pochopitelně nesmí chybět startovací tlačítko pod odklápěcí rudou krytkou nebo nový přepínač šesti jízdních „Anima“ režimů (Anima = duše).

Jsou tu ovšem vidět i prvky jasně odkazující na koncernovou rodinu, tedy na sourozence Bentley Bentayga, Porsche Cayenne a Audi Q7. Například ovladače na volantu jsou stejné jako u Q7 a totéž platí i pro displej přístrojové desky, doplněný stupnicemi na teplotu vody a stav paliva.

Kompletní odhalení Lamborghini Urus je naplánováno na 4. prosince a pod kapotou objevíme dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu 4 litrů, nabízející 650 koní (484 kW) výkonu a 849 Nm točivého momentu. Z nuly na sto vystřelí Urus za 3,7 sekundy a maximální rychlost překročí hranici 300 km/h. Později se na trhu objeví také plug-in hybridní verze se stejným motorem, ovšem umožňující jízdu čistě na elektřinu.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×