VIDEO: Nový Top Gear láká další upoutávkou. Už víme, kdy dorazí na obrazovky

V další upoutávce na novou řadu Top Gearu se moderátoři vydají nakoupit mléko, a to samozřejmě v pořádně zběsilém tempu za volantem úžasných aut. Především už ale konečně známe datum premiéry nové řady. Dočkáme se dříve, než jsme čekali.

Nejnovější video lákající na novou řadu ukazuje, jak trojka moderátorů řeší v kanceláři problémy s nedostatkem mléka.
Zdroj: Top Gear

V pořadí již 25. řada Top Gearu se na obrazovky stanice BBC vrátí už 25. února. A jak jsme viděli z dřívějších upoutávek, bude opět nacpána různorodou přehlídkou zajímavých aut všech značek a typů.

Moderátoři Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid se proženou například ve Fordu Mustang GT350R, Jaguaru F-Type SVR, McLarenu 570 GT, ale také ve starém Citroënu 2CV, brutálním Chevroletu Camaro ZL1 1LE nebo v novém francouzském sporťáku Alpine A110, který bohužel během natáčení shořel na prach. O nešťastné události jsme již psali (viz odkaz níže). V některém z dílů pak můžeme čekat i návrat závodníka a showmana Kena Blocka.

Nejnovější video lákající na novou řadu však ukazuje, jak nová trojka v kanceláři řeší problémy s nedostatkem mléka. Následuje tedy závod na farmu ke krávám, přičemž LeBlanc zvolil jako nejlepší auto k tomuto účelu nový Aston Martin Vantage, Harris nasedl do rallyové Škody Fabia R5 a Reid zase do mamutího Mercedesu G 500 4x4². Jak to dopadlo, se podívejte sami.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×