VIDEO: Monster trucky pomáhaly při hurikánu Harvey. Vojákům zachránily náklaďák

Během pustošení hurikánu Harvey v americkém Texasu se bohužel do problému dostala i armáda, která původně na místo přijela pomáhat lidem. Role se tak otočily a pár majitelů monster trucků pomohlo vojákům dostat jejich náklaďák zpátky na silnici.

Monster truck zachraňující armádní náklaďák.
Zdroj: Michael Keyes/twitter.com

Hurikán Harvey od jeho příchodu 25. srpna napáchal v Texasu masivní škody a bohužel si doteď vyžádal na 38 obětí. Bouře se sice již částečně rozplynula a přesunula jinam, s následky se ale budou místní lidé potýkat ještě dlouho.

Před hurikánem nebyl v bezpečí nikdo, v některých případech dokonce ani samotná armáda, jež měla na místě pomáhat přeživším.

Skvělým příkladem solidarity a podpory za těchto podmínek byla skupina majitelů obřích monster trucků. Nad vysokou hladinou vody vyzráli právě díky svým zvýšeným vozidlům a jali se pomáhat všem, kteří to zrovna potřebovali.

K rozsáhle skupině lidí, kterým řidiči zvýšených off-roadů pomohli, tak nakonec patřili i vojáci, jimž na zaplaveném a jinak nedostupném místě uvízl náklaďák.

Vysoká světlá výška, pohon všech čtyř kol a pořádný výkon dvou monster trucků zajistili jednoduché vyproštění vozu z nesnází. Všechno dobře dopadlo a následoval potlesk.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×