Z pražské půjčovny se "ztratilo" drahé Ferrari. Muž si ho půjčil a nevrátil

V Praze bylo před několika dny odcizeno jen pár měsíců staré Ferrari 488 GTB. Podle dostupných informací ke krádeži došlo tak, že si drahý italský supersport pachatel půjčil v jedné známé půjčovně luxusních a sportovních aut - a už ho nevrátil.

18.12.2017 Redakce
Ukradené Ferrari 488 GTB.
Zdroj: Facebook

Podle zpráv, které kolují nejen na Facebooku, ke krádeži došlo 14. prosince a na sociální síti dokonce koluje i údajná fotografie člověka, který vůz v hodnotě přesahující 6 milionů korun, odcizil.

Server pak Aktu.cz tvrdí, že si zatím neznámý muž už v minulosti několikrát auto u dotčené půjčovny půjčil, ale vždy ho vrátil. Zřejmě tak ale pokaždé učinil po předložení falešných dokladů. Po údajném pachateli už pátrá policie.

Odcizené Ferrari 488 GTB "obléká" červený lak Rosso Corsa, má černý interiér a navíc je v úpravě od firmy Novitec - poznáte ho tedy podle karbonových doplňků a černých koncovek výfuku. Registrační značka je 6AC 6442 (podznačníky AP Corse).

Pokud se dostanete k jakýmkoli informacím, které by mohly pomoci k nalezení vozu, obraťte se na telefonní linku policie 158.

18.12.2017 Redakce
DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×