Aston Martin představil tenisky. Podívejte, co všechno může mít logo automobilky

V dnešní době mají fanoušci automobilek na výběr i neskutečné množství předmětů s logem jejich oblíbené značky. Podívali jsme se na ty nejpodivnější (a často hodně drahé) věci, které výrobci aut občas nabízejí.

Nová série tenisek Aston Martin. Cena se bude určitě pohybovat v řádech desítek tisíc korun.
Zdroj: Aston Martin

Aston Martin nyní představil vlastní kolekci speciálních tenisek, které jsou údajně vyrobeny z ušlechtilých materiálů, a na jejich cenu se musíte zeptat samotné automobilky.

Zajímavostí je, že boty Aston Martin nevyrobil ve spolupráci s nějakou luxusní britskou značkou, ale obrátil se na italské studio Hogan. Tenisky jsou na výběr ve čtyřech odstínech a pravděpodobně hodnotou předčí poslední kolekci, která se pohybovala v přepočtu okolo 13 tisíc korun.

Boty, trička, kšiltovky, hodinky nebo hrnky s logem vaší oblíbené značky ale nejsou ničím překvapivým a každá automobilka dnes nabízí takových předmětů nespočet.

U oblečení a drobností ale výrobci často nekončí a jednou za čas představí i opravdu podivné kousky příslušenství, bytových doplňků, sportovního vybavení a dalších věcí, na kterých byste logo vaší oblíbené automobilky opravdu nečekali.

Často se jedná o spolupráce s dalšími luxusními jmény a cenovky za tyto předměty tak neznají mezí, nebo se je jako v případě Aston Martinu dozvíte až po dotázání.

Přehlídku podivností z butiků automobilek si prohlédněte v naší galerii.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×