Operativní leasing od Škody se výrazně změnil. Můžete si už vybrat jakékoli auto

Od desátého dubna přichází tuzemská Škoda s rozšířením operativního leasingu Škoda Bez starostí. V rámci této služby si nyní mohou zákazníci individuálně nakonfigurovat libovolný vůz, přičemž nebudou omezeni výběrem výbavového stupně, volitelných prvků, ale ani motorizace.

12.4.2017 Redakce
Modelová řada Škoda pro rok 2017.
Modelová řada Škoda pro rok 2017.
Zdroj: Škoda

Až dosud šlo pro operativní leasing vybrat jen určité konkrétní modely s konkrétními motorizacemi a výbavami. Nyní je tedy nabídka výrazně rozšířená a lze si vybírat libovolný vůz ze skladových modelů či zadat konkrétní individuální specifikaci do výroby.

Na operativní leasing tak lze vybírat třeba i vrcholnou Octavii RS 245 či nové SUV Kodiaq.

Čtěte také: Omlazené škodovky Rapid a Citigo už mají ceny. Kolik stojí?

Rozšířené jsou i možnosti podmínek leasingu. Délku smlouvy lze volit v rozmezí 24 až 48 měsíců a volitelný je také nájezd, pohybující se od 5000 do 150 000 kilometrů za dobu nájmu. Součástí nájmu je vždy komplexní havarijní pojištění, ovšem nově lze sjednat i předplacený servis, zahrnující krytí veškerých servisních úkonů.

Kolik za to?

Co se operativního leasingu jako takového týče, služby tohoto typu byly v našich končinách vždy spíše výsadou firem.

Teprve v posledních letech se nabídka rozšířila mezi drobné podnikatele a dokonce i soukromé zákazníky. Aktuálně operativní leasing pro soukromníky nabízí většina v tuzemsku působících automobilek.

Jen produkt Škoda Bez starostí využilo od června 2014 téměř 5000 zákazníků z řad soukromých osob.

Pohlédneme-li na vzorové ceny, tak základní Škodu Fabia 1.0 MPI lze mít na 48 měsíců s ročním nájezdem 20 000 kilometrů již od 3 809 korun měsíčně.

Octavii 1.0 TSI lze dostat za stejných podmínek již za 5 689 korun a SUV Kodiaq s pohonem všech kol a motorem 1.4 TSI za 9 699 korun. Další kalkulace najdete zde.

12.4.2017 Redakce
DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×