Jak na dovolenou v Lamborghini bez střechy? Co třeba se zapřaženým vozíkem?

I ten největší nadšenec do aut musí sám od sebe uznat, že vlastnictví supersportu snů má celou řadu nevýhod. Jednou z nich je pochopitelně praktičnost. Třeba do otevřeného Gallarda Spyder toho moc nenaložíte. Jenže pokud je pro vás vidina delší dovolené bez milovaného supersportu nesnesitelná, lze si poradit.

Lamborghini Gallardo Spyder vybavené přípojným vozíkem.
Zdroj: Autogespot

Bezesporu velmi originálně si poradil jistý Holanďan a majitel šmoulově modrého Gallarda bez střechy. Pozorný přispěvatel serveru Autogespot s přezdívkou Sanderwubs jej zahlédl na silnici ve městečku Zeewolde, jak za supersportem táhne praktický uzavíratelný vozík.

Přívěs je zcela očividně vyroben na míru a barevně sladěn s vozem samotným. Celkový tvar a hlavně zadní světla vypadají proti italskému supersportu sice trochu retro, ale o praktičnosti nemůže být pochyb. Odhadem pojme vozík totéž, co větší rodinné kombi a co se nevejde dovnitř, vejde se na připravenou zahrádku.

Je sice naprosto jasné, že vozík za Lamborghini nese pro vůz a jízdní vlastnosti jistá omezení a třeba využití potenciálu akcelerace asi není dobrý nápad, ale manželka, která si chce vzít na dovolenou kompletní šatník, je holt neoblomná.

Jisté ovšem je, že sotva majitel v cílové destinaci vůz odpřáhne, může si s ním dopřávat radosti plnými doušky. Po celou dobu cesty bude navíc středem pozornosti. Lamborghini s vozíkem totiž není něco, co by bylo na silnici k vidění každý den.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×