VIDEO: Druhá série The Grand Tour má konečně datum premiéry. A upoutávku!

Show trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se letos dočká druhé sezóny a my konečně víme, jaké je oficiální datum vydání prvního dílu. Poznačte si proto v kalendáři datum 8. prosince, protože právě tehdy to celé vypukne. A do té doby se můžete podívat alespoň na pořádný trailer.

Z upoutávky na druhou řadu pořadu The Grand Tour.
Zdroj: The Grand Tour

V novém traileru v délce slabě přes dvě minuty, naskýtá se ochutnávka toho, co druhá řada The Grand Tour přinese. Opět je tu směsice dokonalých silnic, po kterých se prohání moderní supersporty, ale i rozbahněné cesty zřejmě v Mozambiku, po které se prohání stařičká vozidla, držící pohromadě silou vůle. A k tomu Hammond na staré motorce. Který měl navíc s bahnem jisté potíže…

Jen namátkou se v traileru objevuje třeba Bugatti Chiron, McLaren 720S, Kia Stinger GT, Lamborghini Aventador, Honda NSX nebo třeba elektrický supersport Rimac, ve kterém prodělal Hammond velmi vážnou nehodu před několika měsíci.

Právě Hammondova nehoda a následně i Clarksonovo plicní onemocnění může také za to, že se The Grand Tour oproti minulému roku trochu opozdí. Zatímco loni startovala první série již 18. listopadu, letos je začátek naplánován na 8. prosince.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×