Druhá série The Grand Tour má první upoutávku. Utahuje si z Hammondovy nehody

Show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye už brzy nabídne druhou sérii. Zatímco ta první byla v očekávání proto, že šlo o návrat slavné trojice po odchodu z Top Gearu, druhá řada pořadu The Grand Tour přitahuje pozornost především nedávnou nehodou Richarda Hammonda.

11.7.2017 Jan Zajíc
Upoutávka na druhou řadu pořadu The Grand Tour.
Zdroj: YouTube/Amazon Prime

Tvůrci pořadu si to samozřejmě uvědomují. I proto v nově zveřejněné první upoutávce na druhou sérii hraje Hammondův karambol za volantem elektrického supersportu Rimac Concept One důležitou roli. A bylo by zvláštní, kdyby k tomu produkce nepřistoupila s humorem.

V traileru totiž najdeme scénu se záběrem na Hammonda v kabině Rimacu, který láká: "A teď sledujte!". Pak už následuje pohled na start na známou vrchařskou trať ve švýcarských Alpách poblíž města St. Gallen. Vzhledem k tomu, jak tahle jízda dopadla, je Richardův výkřik v upoutávce dokonalou ukázkou smyslu pro cynický černý humor.

Kromě toho ale krátký spot nabízí třeba tank bourající zeď kdesi v Dubaji, záběry z dobrodružství v Mosambiku a samozřejmě i pohled na několik zajímavých aut, třeba na Mercedes-AMG GT R, McLaren 720, Lancii 037 Rally nebo Bugatti Chiron.

Kdy přesně se ale druhá série na internetové televizi Amazon Prime objeví, trailer neprozrazuje. Víme jen, že to bude "později v tomto roce".

11.7.2017 Jan Zajíc
DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×